Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Placówka rehabilitacyjna LIB-MED w Michałowie Gabinet masażu Sala ćwiczeń Sala terapii manualnej Wanny do masażu wirowego kończyn górnych, dolnych oraz kręgosłupa

Zakład Rehabilitacji w Michałowie

Zakład rehabiltiacji jest komórką oragnizacyjną Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "LIB-MED" prowadzonego przez doświadczoną menedżer zdrowia Barbarę Liberek. Placówka ta działa od 1 stycznia 2012 roku w specjalnie zaadoptowanym na cele rehabiltiacyjne budynku, który mieści się w ścisłym centrum Michałowa, tuż obok straży pożarnej i biblioteki gminnej.

Obiekt ten został dostosowany w pełni do potrzeb osób niepełnosprawnych - wszystie pomieszczenia, w których odbywają się zabiegi są usytuowane na parterze, a w łazienkach zamocowano poręcze ułatwiające korzystanie z nich. Cały budynek jest klimatyzowany i bardzo dobrze nasłoneczniony, dzięki czemu przebywanie w nim nie jest męczące dla organizmu i wspomaga proces rehabilitacji.

Wyposażenie placówki stanowią nowoczesne aparatury medyczne umożliwiające wykonywanie wszystkich zabiegów rehabilitacyjnych.

Sale fizykoterapii umożliwia wykonywanie zbiegów magnetoterapii, impulsowego pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości, diatermii krótkofalowej, naświetlania IR, elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii oraz ktioterapii.

W salach hydroterapii można zażyć zabiegów masażu wirowego (wirówki do kończyn górnych, dolnych, kręgosłupa) oraz masażu wibracyjnego.

Gabinet masażu umożliwia wykonanie masażu na samomasującym łóżku nefrytowym oraz masażu kalsycznego.

Dodatkowo placówka posiada dwie sale do ćwiczeń - jedna przeznaczona do kinezyterapii (wypsoażona w UGUL, rotory, tablicę do ćwiczeń manualnych), a druga wyposażona w srzęt fitness.
Zajęcia fitness prowadzone sa przez rehabilitantkę, a ćwiczenia - czas trwania oraz intensywność są dobierane wesług indywidualnych potrzeb.

Ceny zabiegów wykonywanych w Placówce zawarte są w cenniku.

W Naszym zakładzie można wykupić turnusy rehabilitacyjne. W trakcie turnusów możliwe jest korzystanie z noclegów w pobliskim hotelu. Pobyt można urozmaicić sobie zwiedzaniem okolicznej stadniny koni, pińczowskich zabytków, a także skorzystać ze spływu kajakowego czy lotów w aeroklubie regionalnym w Pińczowie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Naszą firmą lub chcą Państwo skorzystać z Naszych usług zapraszamy do kontaktu:

E-mail: info@lib-med.pl
tel. 600 090 987
tel. 534 601 148
fax. 41 357 41 19